Není nic krásnějšího, než když se do sebe dva lidé zamilují a slíbí si lásku na celý život. Nevěsta celá v bílém jen září a zraky všech svatebčanů spočívají na jejích nádherných šatech. Ženich v dokonale padnoucím obleku, s úsměvem a srdcem na dlani. Obřad, který se odehrává přesně tam, kde si to společně vysnili. Svatba jako z pohádky nemusí být jen pouhým snem! Boutique Weddings mají 13 let zkušeností a s radostí vám pomohou naplánovat i váš velký den.Novomanželé se slunečnicemi
Příprava svatby může být velmi náročným úkolem. Nejen, že se musí nalézt perfektní místo, vybrat květiny, sestavit menu, pozvat hosty, vyzkoušet šaty make-up, ale také se to musí vše stihnout. Navíc se musí počítat také s drobnými potížemi, počasím a tak dále. Pro snoubence může být tento, ač nádherný den také velmi stresující. Honosná svatba si žádá spoustu příprav, domlouvání, schůzek, ochutnávek a dalších. Mnohdy je velice obtížné všechno zvládnout, a právě proto je lepší zvolit svatební koordinátory. Ti se hravě postarají o veškeré nezbytnosti a s přehledem vás dovedou až ke konci.
Zajistí nejen místo konání, ale také catering, zábavu, ubytování nebo degustace a návštěvu salónů. Sami si vyberete design, který nejvíce ladí vašemu vkusu a Boutique Weddings se postarají o zbytek. Vaším úkolem bude vychutnat si zkoušku šatů, ochutnávku dortů a pak i samotný obřad.Novomanželský pár
Pod výše zmíněným odkazem naleznete kromě potřebných informací také ohlasy spokojených klientů, kteří http://www.jakvazatkravatu.cz/ostatni/105-jak-chodit-v-panskem-obleku-kdyz-je-horko díky svatbě na klíč zažili nejkrásnější den svého života a nemuseli se zbytečně trápit všemi povinnostmi. Díky šikovnému týmu bude vaše svatba do detailu promyšlená a vy tak získáte den, na který nikdo jen tak nezapomene.
Chystáte-li se právě na svůj velký den a nevíte si příliš rady, svěřte se do rukou profesionálů, kteří jej dovedou k absolutní dokonalosti.