Vyrazit na dovolenou, když máte děti, nebo prostě větší rodinu, není jen tak jednoduché. Maminky od dětí to určitě potvrdí, že většinou, když se někam chtějí podívat, nechtějí utrácet peníze za hotely a hlavně s malými dětmi tento typ ubytování poněkud není vhodný a potřebujete mít svoje vlastní zázemí, kde by se dala ohřát dětem večeře, láhev s mlékem a tak dále. Potřebujete trochu více soukromí. A navíc v České republice je ještě tolik míst, které jste třeba neobjevili a kde jste doposud vůbec nebyli. Jedním z těchto míst mohou být Jeseníky.

praded

Krásné hory se sjezdovkami, s turistickými trasami, s hodně místy, které stojí za to vidět, třeba Karlova Studánka nebo vodní nádrž Dlouhé Stráně, kterou zatím znáte jenom z obrázků. Když si člověk dopředu zjistí, kam se dá jít například s kočárkem, bude tato dovolená brnkačka! A navíc ve vlastním malém ubytování, které vám bude připomínat váš domov a kde je myšleno také především na děti. To je ubytování Malá Morávka, odkud to máte na všechny turistické cíle Jeseníků opravdu malý kousek, jak už na Praděd, nebo na další zmíněná místa výše.

hory

Pobyt na horách je navíc ozdravný pro vaše děti, které zde budou moci dýchat čerstvý vzduch, vy budete mít k dispozici prostornou terasu, kde si v létě můžete hovět a pro děti je tu navíc krásné dětské hřiště s houpačkami, s možností použít místní odrážedla nebo v zimním počasí boby. Zarezervujte si pobyt, ať už letní nebo zimní, v těchto apartmánech v Horním Václavově a už začněte pomalu plánovat výlety, co byste zde chtěli vidět. Večer si v létě něco můžete ogrilovat po náročné denní túře, v zimě je zde i vysoušeč lyžařských bot a podlahové topení, které vás rázem zahřeje. Lyžovat se dá nedaleko v Karlově pod Pradědem a zalyžují si zde zkušenější i méně zkušení lyžaři. Rovněž zde můžete vyrazit na běžky.