Pod názvem krejčovské potřeby se ukrývá široký sortiment dosti nesourodého zboží, které je nutným pomocníkem každé švadlenky. Nezáleží na tom, jestli jen občas něco tak zvaně spíchnete své rodině či známým nebo jestli se šití věnujete profesionálně, vždy musíte být vybaveni vším nutným k dokončení své práce. Prvořadý je kvalitní šicí stroj, zásoba náhradních jehel a nití, špendlíky, kvalitní látka a střih a samozřejmě ostré nůžky, metr a křída. Jenže tohle není bohužel všechno.

švadlena

Pokud se něco nezdaří, je dobré míti po ruce páráček či lepidlo na opravy. Pokud chcete, aby každý steh dokonale seděl a hlavně model odpovídal přesně požadované velikosti, jistě oceníte krejčovskou pannu. Dále je důležité být vybaven spoustou drobností z řad galanterie a kovové galanterie, jako jsou knoflíky, druky, zipy, suché zipy, nýtky, kroužky, háčky, gumy a lemovky a tak podobně. No a v neposlední řadě nesmíme zapomínat na finální dozdobení Vašich výtvorů za pomocí nažehlovaček či nášivek nebo krajek, glitrů a flitrů či nejrůznějších ozdob.

potřeby k šití

Ano, tohle všechno jsou krejčovské potřeby a to stále ještě nekončíme. Jak již bylo řečeno na začátku, jde o velmi široký sortiment, a jelikož se v dnešní době spousta galanterií ruší, je někdy problém všechno potřebné pro práci švadleny sehnat a ještě k tomu na jednom místě. U nás najdete opravdu všechno ke své práci a to pod jednou střechou. Navíc nemáme jen pomocníky pro švadlenky, ale také pro všechny, kteří mají rádi ruční práce, jako je například pletení, háčkování, vyšívaní či různé tvoření z korálků, papíru, filcu a mnoho dalších. Proto neváhejte a přijďte k nám. Jistě i vy u nás najdete všechno, co hledáte. S námi se můžete pustit ihned do práce. Máme pro Vás připravený obrovský sortiment zboží nepostradatelného pro ruční tvoření. Tak už na nic nečekejte a pusťte se do tvoření.