Masáž je nesmírně příjemná a oblíbená procedura, to samé platí i pro masáže erotické. Někteří lidé je na základě vlastní zkušenosti považují dokonce za vrcholný prožitek, který bourá zábrany a uvolňuje přirozenou sexuální energii, jež bývá u mnoha z nás blokována nepříjemnými prožitky již z období prenatálního vývoje a z problematického období puberty a dospívání.

lávové kameny

Partnerská důvěra

Partneři, kteří si navzájem důvěřují natolik, že u nich převažuje hluboký cit, láska a vzájemná náklonnost, mohou spolu podnikat v podstatě cokoli, a nezáleží na tom, zda jsou jejich zájmy odlišné. To se týká jak zájmové činnosti, společně trávené dovolené, tak i běžného života v domácnosti, anebo oblasti sexuality. Důvěra mezi lidmi vede k otevřenosti a k pochopení tužeb sebe sama i toho druhého a je to svým způsobem vyšší životní modus, který mnozí ezoterici označují „prací na sobě“.

Vynikající způsob, jak vztah zpestřit a oživit, a jak rozvíjet vzájemnou bezbřehou fantazii v té nejintimnější oblasti, mohou být společné erotické masáže Matahari salon. Každá z nich je svým způsobem velice intimní záležitost a tělesné doteky navozují stavy blízké orgasmickému vyvrcholení, a jestliže je technika vedena až k vrcholnému prožitku, může jít o neuvěřitelnou rozkoš. Někteří lidé ji popisují jako skutečnou extázi a příval energie, s nímž se v běžném životě nemohou nikde setkat.

boty a podprsenka

Lepší než sex

Sex je někdy velice namáhavý, a abychom dosáhli slastného vyvrcholení, musíme překonávat fyzikální síly – gravitaci. Ta nás sice udržuje v podobě, jakou dobře známe, ale také brání některým prožitkům, aby mohly působit v plné rovině. Sex je zpravidla vyčerpávající sportovní výkon a mnozí znalci jej také doporučují i pro snižování nadváhy, posílení imunity a fyzické kondice. Erotická masáž je však něco úplně jiného, můžeme se jí oddat naplno, nemusíme vynakládat energii na fyzický pohyb a je-li prováděna s citem a s porozuměním potřeb klienta, může nám připadat lepší, než klasický pohlavní styk.