Pro rodiče s domem a zahradou přijde v určitém období starost, jak přizpůsobit zahradu dětem, aby tam pobývaly rády a byly tam v bezpečí.

Pokud už vybíráte vhodné místo, mělo by být na dohled z oken domu a bez nebezpečných prvků, jako jsou ostré předměty, jezírka, nebo keře rostlin s ostny.

A pokud chcete, aby si děti pobyt venku užily a chodily tam rády, musíte jim k tomu vytvořit základní zábavní prvky. O zbytek už se postará neuvěřitelně bohatá dětská fantazie.

děti v zahradě

Malé děti nepotřebují nic okázalého, ale chtějí pohyb a místo, kde budou mít soukromí pro své hry. Pohyb jim snadno obstaráte třeba pořízením trampolíny nebo houpačky a pro jejich chráněný odpočinek a hry jim můžete pořídit dětský stan na zahradu https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/. Budou ho milovat. Pokud jim k němu pořídíte ještě tunel, kde se budou plazit, nebudou chtít jít ani domů.

dětský stan

Dětské zahradní stany mají jednoduchou konstrukce a jsou dělané tak, aby byly bezpečné. Děti určitě potěší množství barevných provedení těchto skvělých stanů. Kluci tak můžou trávit čas ve stanu který vypadá jako garáž se zaparkovaným autem, nebo děvčata budou mít svůj stanový zámek, obchod nebo domeček pro panenky i se zahrádkou.

Dětské stany mají i velice příznivé praktické vlastnosti. Během her v horkém létě poskytnou dětem ochranu před sluncem, hmyzem nebo nepříjemným větrem. Pokud je vybavíte polštářky, budete mít jistotu, že nenastydnou od podlahy, když počasí nebude tak vlídné.

A vaše děti určitě ocení, že mají místo, kam si můžou pozvat kamarády a prožívat ty krásné dětské starosti.

Ceny dětských stanů jsou velice příznivé a v nabídce najdete útulné bydlení pro malé i odrostlejší děti. Na podzim stan jednoduše vezmete domů, umyjete a usušíte a bude připravený na další sezonu.

Jestliže dětem stan chybí, můžete jim pořídit jeden i do pokojíčku, kde si vytvoří svůj tajný svět a dospělí určitě ocení, že si děti hrají samostatně a bezpečně.