Abych se vám přiznala, tak mně mnoho lidí přirovnává k mužům. Ale ne podle vzhledu, ale hlavně kvůli tomu, že mám spíše ráda takové typické mužské práce. Jenom že mně to nevadí. A taky se mi nedivte. Protože já se synem žiji jako samoživitelka ve velkém domě. Můj přítel od nás odešel, když ještě syn nebyl na světě. Od té doby už jsem si nikoho nenašla, protože nemám sílu hledat nějakého nového muže. A navíc taky je fakt, že můj syn je na mě opravdu hodně závislý, jemu už sedm let a říká mi, že nikoho doma nechce. A sice chápu, že on by tohle neměl vůbec rozhodovat, ale spíše jenom by se mohl vyjádřit.

Pracuji se stroji.

Jenomže je to velice složité. Já vlastně ani tak moc nikoho nechci, protože na to nemám čas. taky mám dvě náročná zaměstnání, kterým se věnuji naplno a potom je tady ještě samozřejmě můj malý syn, kterému zase věnuji úplně volný čas, takže jsem si taky sehnala práci, která mi vynáší hodně peněz. A pokud by vás třeba zajímala taky práce se stroji anebo různými technickými a pracovními materiály, tak se podívejte na webové stránky hro.tech.cz, kde se dozvíte opravdu mnoho informací o skvělé firmě HRO TECH. A já v této firmě pracuji už dva roky a musím říct, že jsem si opravdu lépe vybrat nemohla.

I syn má ráda podobné hračky.

Sice ano, je to spíše taková práce pro muže, protože to docela fyzicky náročné, ale mě to hodně baví. Alespoň taky nemusím chodit vůbec do posilovny. Na této webové stránce najdete plno informací, jak pracovat se stroji anebo co to znamená, když potřebujete s něčím pomoct. Tato firma HRO TECH vám taky opravdu moc ráda poradí, pokud budete mít nějaké problémy, se kterým i si nebudete vědět rady. Nemusíte se bát obrátit na tuto firmu třeba i například telefonicky, protože opravdu milí zaměstnanci vám vždycky moc poradí. Já sama jsem byla taky velmi mile překvapená, když mě firma HRO TECH ocenila jako skvělého zaměstnance. byla jsme pyšná.