Byli jste dlouhou dobu na nemocenské dovolené, tudíž teď nemáte příliš vysoké příjmy? Pokud jste v této situaci a potřebujete si půjčit peníze, tak vaší jedinou možností bude prakticky jen nebankovní společnost. Do banky totiž s tím, že nemůžete doložit své příjmy v plné výši, ani chodit nemusíte. Tyto instituce přísně selektují své žadatele, díky čemuž na úvěr u nich dosáhne opravdu jen málokdo. Pokud jste navíc v nepříznivé životní situaci, tak jste prakticky bez šance. To bohudík vůbec nevadí, díky přítomnosti nebankovních společností můžete na férový a spolehlivý úvěr dosáhnout klidně i vy.

úspory

Hypotéka, která k vám bude férová

Tyto společnosti nabízí nejčastěji hypotéku bez doložení příjmu. Tento finanční produkt je jeden z nejpopulárnějších, protože jen málokdo má takový plat, aby mu klasická banka vyhověla. Tato americká hypotéka má spoustu výhodných vlastností, o kterých byste měli vědět ještě dříve, než zažádáte o půjčku. Pojďte se s nimi tedy rychle seznámit i vy, ať víte, co od toho můžete očekávat:

  • Doba splatnosti může být dlouhá až třicet let, záleží na vašich preferencích a finančních možnostech
  • V případě, že budete moci splatit úvěr dříve, tak můžete, a to zcela zdarma
  • Žádné zbytečné poplatky ani neférové jednání v podobě skrytých poplatků neočekávejte
  • Úroková sazba již od 4 % p.a., což konkuruje nabídkám mnohých bank
  • Nejenom, že nemusíte dokazovat příjmy, nikdo se také nebude dívat do registru dlužníků, jestli náhodou nemáte nějaké dluhové resty z minulosti

mince

Stačí se jen zaručit

Zní to výborně, že ano? Jediné, co musíte splnit, abyste mohli být úspěšnými žadateli o půjčku, tak disponovat nemovitostí, kterou budete moct ručit. Může to být dům, byt ve vašem nebo městském vlastnictví, chata, pozemek, prakticky cokoliv, co lze ocenit. Nic takového nevlastníte? Stále máte možnost najít si spoluručitele.