Čas od času přijde doba, kdy je třeba řešit zásadní otázku spojenou s koupí nemovitosti. Jak ji zaplatit? Samozřejmě, plni květnatých reklam z médií v prime timových časech, nás napadne, že nejjednodušší bude hypotéka. Výhody hypotéky jsou obecně známé a jen připomeňme tu nejzásadnější, že nemusíme vázat naše finanční prostředky a můžeme je využít, či investovat jinak. To jsme vycházeli z předpokladu, že okolnosti k nám byly nakloněny příznivě a tyto prostředky máme k dispozici a máme tudíž, možnost volby. Ve většině případů je, ale skutečnost taková, že tyto prostředky nemáme pohromadě a naopak vyhledáváme z tohoto důvodu profinancování nemovitosti.

bydlení

Nechceme, zde dehonestovat zavedené bankovní ústavy, to v žádném případě. Jejich místo na trhu a funkce jsou nezastupitelné a neoddiskutovatelné, ale právě z důvodu jejich téměř průmyslového posuzování žádostí o profinancování, jsou jejich posuzovací algoritmy nastaveny velmi přísně a téměř bezezbytku vylučují individuální přístup k zákazníkovi, který je vlastně jen číslo žádosti, bez emocí, historie a vývoje. Dalším nešvarem, který je ale založen na zcela pochopitelné symbióze se společnostmi zabývajícími se registry dlužníků. Je to výhodný byznys pro obě strany a není třeba to dále rozvádět.

Dostali jsme se k častějšímu jevu, než by si mnozí myslili a to, že vaše žádost byla posouzena negativně a zamítnuta. Co teď? Máme dohodu s prodávajícím, naši blízcí a známí se změnou počítají a my máme velký problém. Není, ale třeba ztrácet naději. Touto přirozenou selekcí se na trhu vytvořila díra, kterou se naši finanční odborníci pokoušejí zacelit. Jedním z produktů, který můžeme implementovat na váš případ je hypotéka s exekucí https://nebankovnihypoteka.cz/hypoteka-s-exekuci-vase-zachrana-pred-drazbou/.

peníze

V případě, že vaše nepříjemná registrová lustrace byla pozitivní a vám se v záznamech objevila exekuce, není to nic, co by znemožňovalo uskutečnit, vaše sny a přání. Být spojován s exekucí bylo kdysi společensky nepřijatelné, ale v dnešní době, kdy se z exekuce z nástroje pro věřitele, změnily v jeden z nejvýnosnějších byznysů, na který jsou navázány celé lobbistické skupiny, stala věc, která může postihnout prakticky kohokoliv a tyto soukolí, dokážou mlít velmi, velmi dlouho. Tímto chceme říct, že můžete být k nám naprosto otevření a naše diskrétnost je naší základní filozofií.

Budeme se těšit a jakékoliv dotazy můžete řešit online na našich kontaktních formulářích.