Robotický vysavač

Na trhu je k dostání již delší dobu, nicméně poslední rok zažívá velký úspěch. Dřív byly vysavače drahé, protože to bylo něco nového. Proto lidé nechtěli investovat desetitisíce a raději si vysávali sami. Nyní však se dá takový robotický vysavač koupit mnohem levněji. Necháte ho pracovat, když jdete do práce, on si bude uklízet a po návratu domů budete mít doma uklizeno a bez námahy.
Robotický vysavač

Vysavač s mopem

Je někdy náročné celý dům vysát, zamést a ještě setřít, avšak tento výrobek to udělá všechno v jednom. Je to v podstatě podlouhlý tyčový vysavač, který má v sobě zabudovanou nádržku na vodu. Tu naplníte a můžete začít. Nejdřív se nasají nečistoty ze země a hned zároveň se setře. Je to velmi efektivní a mnohem rychlejší.

Smoothie mixér

Nemusíte v něm nutně připravovat smoothie pochoutky, ale slouží jako víceúčelový přístroj. Můžete do něj dát cokoliv a poslouží podobně jako jiné druhy mixéru. Prodávají se s velkým výkonem a můžete v nich tak rozmixovat i zmrzlé ovoce, když například chcete připravit domácí zmrzlinu nebo sorbet.

Digitální hlavice do sprchy

Určitě se Vám již někdy stalo, že jste se ve sprše opařili nebo obráceně, že tekla příliš ledová voda. Není jednoduché při každém sprchování nalézt tu správnou polohu kohoutku, při které poteče pro Vás ideální teplota vody. Můžete si koupit novou digitální hlavici a přidělat ji k hadici. Ta Vám ukáže, kolik stupňů Celsia má přesně voda, ve které se umýváte a která Vám je příjemná. Není to drahá záležitost a možná budete mile překvapeni, kolik stupňů má Vaše ideální voda.
Zelený mop

Chytrá pračka

Tato pomocnice je poslední roky velmi oblíbená. Jednoduše si stáhnete do svého smartphonu aplikaci, pak mobil a pračku přes Wi-Fi spárujete a hurá do toho. Můžete sedět v práci a zapnout pračku přes mobil a až přijedete domů, budete mít vypráno.

Elektrická stěrka na okna

Všichni dobře víme, jak je náročné časově i fyzicky vyleštit omytá okna. To se ale může změnit. Zkuste si pro začátek od někoho půjčit stěrku, která se nabíjí. Leštidlo nastříkáte na umyté okno, rozprostřete takovou houbičkou a poté vezmete elektrickou stěrku, která funguje tak, že nasává vzduch. Tím máte okamžitě vyleštěné okno a poté dětskou hadrovou plenkou nebo hadříkem dočistíte menší flíčky. Je to rychlé a účinné a možná si budete hned chtít koupit vlastního takového pomocníka.