Když se řekne postel z masivu, každý si hned přestaví velké obří koloseum, které se mu ani nevejde do ložnice. Plánujete rekonstrukci ložnice a chcete si do ní pořídit opravdu pevný a bytelný nábytek? Postel musí být plnohodnotná, protože na ní trávíme spaním opravdu mnoho času, a i jinými věcmi tam strávíme dostatek času, ale o tom až po večerníčku. Především spánek musí být kvalitní, aby se nám každý den dobře s úsměvem vstávalo. Proto je potřeba si vybrat takový materiál, který má dlouhou životnost, je praktický a opravdu něco vydrží. Už máte dost těch různých levných překližek? Masiv nemusí vypadat mohutně a nemusí Vám zabrat půlku ložnice, jak se možná domníváte. Je líbivý na pohled, alespoň bytelný, takže poznáte rozdíl na první pohled, ale je decentní a ladný. Dřevo je přírodní materiál a jako takový má spoustu výhod. Krásně voní a je na pohled svým designem opravdu výjimečný.

ložnice a skříň

Jestliže si vybíráte postel, máte na výběr z mnohých možností. Záleží na tom, jak velkou si chcete pořídit. V dnešní době je poměrně běžná velikost postele masiv 180×200.

Tento rozměr byl však v minulosti větší, než byl standard. Je o něco větší než dvě klasické 80 cm matrace. Tato postel může obsahovat buďto jednu velkou matraci 180 x 200 cm nebo dvě menší, u kterých bude velikost 90cm. Nejde tedy o typickou osmdesátku, ale o něco větší rozměr, takže by se dalo říct, že pokud si vyberete tento rozměr, tak máte jistotu, že budete mít opravdu dostatek prostoru kolem sebe na příjemné usínání. Spánek bude tím pravým a nejlepším, na co se za celý den budete nejvíce těšit. Měkoučká a příjemně heboučká peřina, do které se můžete zachumlat. Co je lepšího?

žena v peřinách s knížkou

Nemusíte se obávat ani ceny. Ta je v podstatě velice nízká, na to, že se opravdu bude jednat o pravé masivní dřevo. Navíc si můžete vybírat z různých dekorů dřeva a různých uzpůsobení. Pro každou ložnici se zde najde tep pravý typ.