Každým rokem je už nejen v USA, ale i u nás Černý pátek, neboli Black Friday. Je to marketingová akce, kde obchodníci vyprodávají, nebo nabízejí zboží s velkými slevami. Lidé si tento den, který bývá na konci listopadu, velmi oblíbili. Jsou proto ochotni vystát dlouhé fronty ještě před otevírací dobou, aby byli mezi prvními a měli tak šanci své vysněné zboží získat za tu nejlepší cenu, neboť počet zlevněného zboží je omezený. Ale i tak není potřeba si zoufat, pokud třeba jste v práci a nemáte čas stát dlouhé fronty. Mnoho obchodů totiž má Black Friday po celý týden již od pondělí 25.11.2019 až do neděle 1.12.2019
oděvy na věšáku

Do akce Black Friday se zapojily i e-shopy, proto během tohoto dne nakoupíte opravdu vše, a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Slevy se týkají kosmetiky, oblečení, obuvi, hraček, elektrospotřebičů a dalšího zboží.  Proto se v tento den vyplatí nakoupit na vánoční dárky. Kdo má rád módu, tak jistě ocení, že do akce se zapojil například i oblíbený obchod About You, Bibloo, Zoot, Spartoo, Bonprix a mnoho dalších.
muž a žena s nákupními tašky

Během této marketingové akce nakoupíte i v tak známých internetových obchodech, jako je Alza, Mall.cz. Během několika minut se tady vyprodá oblíbená elektronika, jako je mobilní telefon, notebook, různé kávovary, na které se slevová akce vztahuje. Můžete si během těchto dnů krásně a levně vybavit váš dům či byt, neboť na Black Friday má slevové akce i takoví velikáni, jako je Asko nábytek, Moebelix, Dormeo.cz, Jysk. Proto je dobré být včas nejen před dveřmi obchodníka v kamenném obchodě, ale i za vaším počítačem, pokud chcete zboží zakoupit přes internet.
otevřený notebook

Tento rok 2019 připadne BLACK FRIDAY na 29.11.2019. Proto nezapomeňte a již teď si připravte upozornění do vašich mobilních telefonů, či kalendářů na pracovních stolech, ať nezmeškáte a nelitujete, že jste nebyli včas na správném místě.