Sociální sítě jsou součástí života každého z nás. Upřímně si položte otázku, zda byste si dokázali představit život bez sociálních sítí, bez možnosti připojit se na internet a několika pohyby moci kontaktovat například své kamarády či rodinu. V dnešní době je sociálních sítí čím dál více a počty stále rostou. Jsou sociální sítě, které se soustředí hlavně na komunikaci mezi lidmi, dále jsou sítě, které se soustředí hlavně na nahrávání fotek a sdílení osobních zážitků.

Sociální propojení

V neposlední řadě na internetu najdeme sociální sítě, které se zabývají převážně zábavou, a takovou sociální sítí je například i právě zmiňovaný Reddit. Tato sociální síť funguje na jednoduchém principu, každý do se zaregistruje a přihlásí, může na tuto platformu nahrávat různá videa, která splňují samozřejmě zásady komunitního chování. Tato nahraná videa si pak ostatní uživatele mohou prohlížet. Tato sociální síť vám také pomůže s tím, procházet jen typ obsahu, který opravdu chcete sledovat. Pomocí filtrování kategorií si nastavíte, že se chcete například koukat jen na vtipná videa, síť vám automaticky vyfiltruje pouze vtipná videa a snaží se vyhledávat videa přesně pro vás.

Sociální sítě

Často se může stát, že narazíte na video, které se vám zalíbí opravdu hodně a chtěli byste si jej stáhnout do mobilu, abyste jej poté mohli například ukázat kamarádům ve škole nebo rozesmát kolegu v práci. Pokud nevíte, jak z této platformy videa stahovat, nezoufejte, poradíme vám. Videa velice jednoduše můžete stahovat skrze reddit video downloader, který vám tento problém pomůže vyřešit. Tato stránka na stahování videí funguje na opravdu jednoduchém principu, stačí zkopírovat internetový URL odkaz, na kterém se vámi zvolené video nachází a poté jej vložit do vyhledávače. Stránka vaše video najde a nabídne vám v jaké kvalitě si chcete video stáhnout. Poté jen kliknete na stahování a video se vám jednoduše nahraje do vámi zvoleného zařízení.