Takže venkovní počasí, což je prudké slunce, sníh, deště, námraza, to vše již za pár let poškodí vašeho miláčka. Například v zimním období se tvoří na kapotě silná vrstva námrazy, která pokryje celé vaše vozidlo tvrdou vrstvou ledu. A ráno jedete do práce, a námraza, která je na kapotě celého vašeho vozidla, se musí odstranit. A to není jednoduché, kdo to dělal ví ze své zkušenosti, jak to jde velmi těžko. Musíte použít sílu spojenou s velkým úsilím. Takže musíte ráno před odjezdem do zaměstnání škrábat speciálními nástroji a odstraňovat námrazu. A čas letí, vy jste nervózní, že se do práce dostanete se zpožděním. Ale to není všechno.

přístřešek plechový

Takové násilné škrábání může také poškodit vrchní lak na karosérii vašeho vozidla. Dalším nebezpečím, které otevírá cestu korozi, je ta skutečnost, že se ve vašem autě začne nebezpečně zvyšovat vlhkost celého prostoru. A ta je nepřítelem nejen všeho kovového, ale také i například sedadel. Ty mohou zase být napadené plísněmi, stejně jako potahy střechy. Těmito všemi faktory vaše vozidlo pomalu, nebo i rychleji může ztrácet svou životnost. Je tedy opravdu nutností ho chránit před vlivy počasí, které ho poškozuje. Asi vás napadne, že je asi nejlepším řešením pořídit si garáž, kde přece bude automobil v suchu. Ale tady upozorňují odborníci, že pokud dáte mokrý automobil, který je například obalený sněhem nebo mokrý od deště do uzavřeného prostoru, kterým je garáž, je to pro automobil ještě nebezpečnější, než kdyby byl venku. Čím to je?

rozpadlý přístřešek

Voda pomalu v garáži odkapává a sníh pomalu taje, a v uzavřeném prostoru garáže stoupá vzdušná vlhkost. A to je to pravé ořechové, aby se po nějaké době začaly objevovat různé plísně a samozřejmě i koroze. Ale jaké by bylo zde mohlo být řešení, abyste před odjezdem do vašeho zaměstnání nemuseli nejen dříve vstávat, ale také po probuzení únavně dlouho pracovat na odstranění vrstvy námrazy z karosérie vašeho automobilu? Pořiďte si krytý přístřešek pro dvě auta, nebo i pro jedno, je to na vás. Takový přístřešek je nejen praktický, ale je i pěkným doplňkem vašeho domova.